Objednejte si Beppy soft and comfort pěnové tampóny online!

koupit
sauna

Kde všude lze tampóny použít?

Tampóny Beppy lze využívat při sportování, plavání,
saunování, milování a podobně.


Sportování

Beppy vás při sportu bezpečně ochrání. Kvůli menstruaci už se nemusíte vzdávat žádných volnočasových sportovních aktivit. Beppy zůstávají spolehlivě na místě a neprotékají. Ať už cvičíte pilates nebo hrajete rugby, Beppy vám zajistí maximální ochranu.

Tampóny Beppy si oblíbily i vytrvalostní atletky. Ať už běžíte maraton nebo soutěžíte v triatlonu, nemusíte se bát žádné „nehody“.

Relaxace

Chcete vyrazit do společnosti nebo do lázní? Pěnové tampóny bez šňůrky Beppy vás vždy neviditelně chrání. I při menstruaci jste zcela svobodná. A navíc… Nemusíte běhat co hodinu na záchod, protože Beppy můžete mít zavedený až osm hodin.

sport

Plavání

S Beppy můžete dělat jakoukoli svou oblíbenou činnost, můžete si tedy jít i zaplavat. Zatlačte tampón dostatečně hluboko až před čípek, aby co nejlépe absorboval krev a co nejméně vodu.

Menstruace & Sex

Zdá se vám, že jste při menstruaci náruživější? Je to docela dobře možné. Vědci to vysvětlují tím, že v této části cyklu ženy zpravidla nemohou otěhotnět a díky tomu jsou uvolněnější. Z lékařského hlediska neexistuje důvod, proč byste si měla sex při menstruaci odříkat. Pro řadu žen je milování při menstruaci uvolňujícím či vzrušujícím zážitkem.

Bez obav. Díky Beppy!

Díky pěnovým tampónům Beppy je milování i během menstruace čisté, bez skvrn na povlečení. Konečné rozhodnutí je jen na vás – ale je hezké vědět, že když chcete, můžete.

Doporučujeme tampón nevyndávat bezprostředně po sexu. Pochva je stále ještě povolená a mohlo by být obtížnější jej vyjmout. Když chvíli počkáte, půjde to snáz.

Stejně jako žádný jiný tampón, ani pěnový tampón Beppy není kontracepce.

certifikace 9001 certifikace 13485
  • Výrobce tampónů, Asha International, získal certifikát ISO 13485 a ISO 9001. Výrobce splňuje nejpřísnější mezinárodní požadavky na kvalitu.
  • Uživatelé Beppy si mohou být jisti, že používají prvotřídní výrobek.